• Kesir Mühendislik

  • Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, katma değer sağlamayı hedef alırız.

  • Daima "en iyi" olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

  • En önemli birikimimiz, insan kaynağımızdır.

  • Hedefimiz, sürdürülebilir gelişim için kaynak yaratmaktır.

  • Müşterilerimiz için katma değer yaratmak, ihtiyaç ve taleplerine göre kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğimizdir.

  • Etik değerler ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vazgeçilmez düsturumuzdur.

Kesir'de Çalışmak

1998 yılında kurulmuş enerji hizmet sektöründeki en güçlü yerli firmayız.

Kesir olarak, yurtiçinde ve yurtdışında çalışan tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte yaklaşık 300 kişilik bir  aileyiz.

Marka bilinilirliği açısından çalışılmak için tercih edilen, öğrenmeye ve yeniliklere açık genç ve dinamik bir şirketiz.

İnsan Kaynakları Departmanı olarak amacımız ekibimizde yer alan her çalışanımızın bilgi, yetenek ve becerilerini en gerçekçi biçimde kullanmaları konusunda onlara rehberlik etmektir. Çalışanlarımızın yaptığı işten mümkün olduğunca mutlu olmalarını sağlamak ve şirketimize yaptıkları  katkılarını maksimum düzeye çıkarmak hedeflerimiz arasındadır. Çalışanlarımız için şeffaf ve erişilebilir  bir yönetim politikası izliyoruz.

Güvenli, sağlıklı ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak ve bunun devamlılığını sağlamak için çalışanlarımızın  görüş ve önerilerinize değer veriyoruz. Çalışan Menuniyet Anketi Uygulamamızla her yıl çalışanlarımızın yapmış olduğu  değerlendirmelerle yeni projeler hazırlıyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz.

Kariyer planlama süreçlerimizde şirketimizin farklı birimlerimizde niteliklerinize uygun olarak yurtiçinde ve yurtdışında  pek çok pozisyonda çalışma , rotasyon ve terfi fırsatlarını sizlere sunuyoruz.

Siz de,  bize kendinizi  daha detaylı tanıtmak isterseniz web sitemizdeki KARİYER bölümünü ziyaret ederek  bize ulaşabilirsiniz.